valdo
jalgrattamuuseumi foorumite üldreeglid

Lp vanajalgrattahuvuilised,

peame rahumeelse kooseksisteerimise nimel siin foorumis kinni järgmistest reeglitest:

1. Igaüks vastutab siib foorumis oma poolt väljaöeldu eest ise. Foorumis öeldut tuleb alati võtta kui foorumis postitaja isiklikku seisukohta, mitte kui foorumi haldajate seisukohta.

2. Foorumis postitaja  anonüümsus (postitaja soovi korral) peab  paika senikaua, kui foorumis postitatu on kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktidega. Foorumis postitajate IP-aadressid salvestatakse  ning erandjuhtumeil (Eesti Vabariigi õigusaktides kindlaksmääratud juhtumitel) võidakse  need edastada vastavat pädevust omavatele riiklikele instantsidele.

3. Olgem sallivad ning austagem teisi inimesi ja nende põhimõtteid, mis võivad meie omadest erineda. Foorumis on keelatud teiste inimeste ning  nende seisukohtade solvamine ja mõnitamine. Samuti ei ole lubatuid foorumis ülekutsed sellistele tegevustele, mis rikuvad Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte või üldisi moraalinorme.

4. Foorumis on keelatud poliitiliste  seisukohtade avaldamine - püüame vanajalgrattateema juures jääda nende valdkondade osas neutraalseks ja kaaskodanikke austavaks.

5. Foorumis on keelatud teadaolevalt vale teabe edastamine ning kaasfoorumlaste petmine.

6. Foorum on mõeldud eelkõige vanajalgratta-teemalisena, kuid  alamfoorumis "Muu" lubatud on ka muud kaasnevad huvitavad teemad (mis vanajalgrattateemat kindlasti toetavad).

7. Ost, müük ja vahetus ning muu äriline pool on lubatud ainult vastavas alamfoorumis ning peab vastama kindlatele reeglitele.

Foorumi haldajad jätavad endale õiguse reeglitele mittevastavaid postitusi tsenseereida või kustutada.

 

Parimat,

Valdo Praust

Foorumi HTML

  • Lubatud HTML- märgendid: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Automaatne rea- ja lõiguvahetus
  • Veebiaadressid ja e-maili aadressid muutuvad automaatselt linkideks.

Plain text

  • HTML elemendid keelatud.
  • Veebiaadressid ja e-maili aadressid muutuvad automaatselt linkideks.
  • Automaatne rea- ja lõiguvahetus
CAPTCHA
Rämpspostituste vältimiseks palume sisestada vastus antud küsimusele:
Kirjuta vastus.